Zondag a.s. gaat in het noorden van Griekenland de Serres Rally van start. Voor het eerst is Bulgarije in de route opgenomen met een bivak in de bergen van Belesitsa bij het plaatsje Petrich.
De Serres Rally staat bekend als een echte enduro rally met technisch lastige routes en intensieve navigatie. Zoals gebruikelijk staat er mooi deelnemersveld aan de start met zo’n negentig deelnemers. De winnaar van vorig jaar, Stefan Svitko uit Slowakije, is ook weer van de partij, net als Ondrej Klymciw (Tjechië) die de rally in 2015 op zijn naam schreef.
In totaal staan er twaalf Nederlanders aan de start, waaronder Dakar 2019-deelnemer Paul Spierings. Meervoudig Nederlands kampioen enduro Wesley Pittens rijdt de Serres Rally ter voorbereiding op de Dakar van 2019. In de Hellas Rally van afgelopen mei scoorde hij een knappe 2e plaats. De winnaar van de Tuareg Rally 2017, Thorsten Kayser, is ook aanwezig.
Bekijk hieronder het overzicht van de routes per dag, en de lijst van deelnemers.
Overzicht deelnemers Serres Rally 2017
Al sinds 2012 doet Rallymaniacs verslag van de Serres Rally en zal zoals gebruikelijk de fotografie voor de deelnemers verzorgen. Hou de site of onze Facebookpagina in de gaten voor de dagelijkse updates!