Crash beëindigt MB Rally Trophy voor Gerard de Rooy en Roel Engel
De MB Rally Trophy is vroegtijdig ten einde gekomen voor Dakar-legende Gerard de Rooy en zijn navigator Roel Engel. Het duo uit Son crashte tijdens Special Stage 3A in de duinen van Merzouga toen het met vier wielen los kwam. Beide mannen kwamen ongedeerd uit de crash, maar de schade aan hun SSV was te groot om de rally te vervolgen.
De rally was veelbelovend begonnen voor De Rooy en Engel. Vanaf dag twee reden ze direct snel en ze wisten zelfs de eerste sectie van die dag als snelste te voltooien. Uiteindelijk eindigde ze dag twee als derde algemeen.
De derde etappe begon Engel met extra enthousiasme. “Ook vandaag deden we voorin mee en kwamen we zelfs op kop te liggen”, laat Engel weten.
Maar op een ongelukkig moment ging het mis. De SSV kwam met vier wielen los en dook het zand in. Voor De Rooy en Engel betekende dit het einde van hun MB Rally Trophy. De crash vormt een teleurstellend einde van wat een veelbelovende rally had kunnen worden.
Ondanks de vroege uitval blijft Engel positief over de ervaring. “Maar veel geleerd en het smaakt naar meer”, aldus de navigator, die De Rooy bedankte voor het vertrouwen.
De schade aan de SSV van De Rooy en Engel was te groot om de rally te vervolgen. Beide heren kwamen ongedeerd uit het voertuig.